Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

Okręg Neczericheta


Odtworzenie w 3D prawdopodobnego wyglądu okręgu świątynnego faraona Neczericheta (Dżesera) wokół pierwszej, (schodkowej) piramidy świata w egipskiej Sakkarze. Animacja stworzona na potrzeby filmu "Zapomniana nekropola".
Błękitne komory


System korytarzy i komór wydrążonych przez starożytnych Egipcjan pod piramidą schodkową w Sakkarze zwanych Błękitnymi komorami. Swym rozmieszczeniem, kolorystyką i dekoracjami przypominały pałac królewski, a wszystko po to, aby faraon po śmierci mógł się cieszyć takimi samymi wygodami, jak za życia. W jednej z komór przed tysiącami lat złożono mumię faraona Neczericheta, zwanego przez nas dzisiaj Dżeserem.
Intro - "Zapomnianej nekropoli"


Intro do sekwencji tytułowej filmu "Zapomniana nekropola". Słowa w języku polskim zostały wiernie przetłumaczone na staroegipskie hieroglify.
Egipt - mapa


Mapa Egiptu z najważniejszymi ośrodkami cywilizacji starożytnej. Animacja przygotowana na potrzeby filmu "Zapomniana nekropola".
Truso


Animacja odtwarzająca wygląd oraz położenie staropruskiej osady Truso usytuowanej niegdyś nad brzegiem jeziora Drużno (Druzno). Przed tysiącem lat było to emporium wczesnośredniowiecznej Europy. Animacja 3D stworzona na potrzeby filmu "Jezioro Drużno".
<< 1 2 >>

Page 1 of 2
 

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl