Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

05 listopada 2012

"Ghaty Waranasi" wyróznione

 

Miło mi poinformować, że "Ghaty Waranasi" zostały wyróżnione podczas tegorocznej edycji Festiwalu Cywilizacji i Sztuki Mediów/Odkrywców i Podróżników MEDIATRAVEL 2012.

 

 

 

29 pażdziernika 2012

Sławomir W. Malinowski w pr. III Polskiego Radia

 

1 listopada w porannej audycji pr. III Polskiego Radia weźmie udział Sławomir W. Malinowski. Tym razem  będzie opowiadał o Michale Sumińskim, legendarnym gospodarzu niezapomnianego programu telewizyjnego "Zwierzyniec". Zostanie także nadany fragment jego audycji w którym Michał Sumiński wspomina spotkanie z jeleniem jąkałą. Zapraszamy. Początek o 9.00.

 

 

 

 

 

23 pażdziernika 2012

"Życie pisane podróżą" na antenie PLANETE+

 

Film o Arkadym Fiedlerze podróżniku i wspaniałym pisarzu, którego książki stały się klasyką literatury podróżniczej już na antenie telewizji PLANETE+. To obraz ukazujący nie tylko samą postać pisarza i jego ciekawe życie ale także przypominający jego niezapomniane książki: "Dywizjon 303", "Ryby śpiewają w Ukajali", "Gorąca wieś Ambinanitelo, "Wyspa Robinsona" i wiele innych. W filmie biorą udział współpracownicy Arkadego Fiedlera, jego najbliżsi i przyjaciele. Najbliższa emisja w sobotę 27 października o godz. 12.25. Informacje o kolejnych emisjach na stronie www.planeteplus.pl

 

 

 

 

 

17 pażdziernika 2012

Przedpremierowy pokaz "Reksia i innych"

 

27 października (sobota) w kinie Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 24 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Reksio i inni" opowiadający historię tej legendarnej wytwórni filmowej. Biorą w nim udział twórcy najpiękniejszych polskich kreskówek jak: Otokar Balcy czy Marian Wantoła, zdradzane są sekrety powstawania animacji i tych przed laty jak i obecnych, a także plany na przyszłość. Początek o godz. 12.00.

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl