Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

15 sierpnia 2016

Dołącz do ekipy.


Poszukujemy osoby chętnej wziąć udział w produkcji filmu dokumentalnego o tematyce związanej z Bliskim Wschodem. Wymagana gotowość wyjazdu do Turcji, Libanu, Iraku na okres miesiąca, wykształcenie związane ze stosunkami międzynarodowymi, politologią, arabistyką lub orientalistyką, znajomość języków obcych (koniecznie angielski lecz osoby ze znajomością tureckiego, arabskiego lub perskiego będą mile widziane), otwartość na świat, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie w branży filmowej nie jest wymagane, choć zakwalifikowani kandydaci będą uczestniczyć w pracy na planie. Oferujemy: udział w wielkiej przygodzie, szkolenie z technik filmowych oraz skromne wynagrodzenie (pokrywamy koszty wyjazdu i pobytu za granicą). Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na nasz adres do 21 sierpnia 2016. O zakwalifikowaniu do ekipy powiadomimy Was indywidualnymi mailami do 25 sierpnia br.

 

 

 

 

27 lipca 2016

"Protektorat Litwa". Cały film.

 

"Protektorat Litwa". Zapraszam do oglądania. I czekam na refleksje.

 

 

 

 

 

10 lipca 2016

Kulisy realizacji filmu "Protektorat Litwa".


Oto wywiad, jaki przeprowadziła ze mną Agnieszka Jarzębska, ukazujący kulisy powstawania "Protektoratu Litwa".


 

 

 

 

09 lipca 2016

Konferencja prasowa.

 

Zapraszam na konferencję prasową i pokaz filmu "Protektorat Litwa" Obraz opowiada o nieznanym okresie historii stosunków polsko-litewskich w latach 1939-1940. Władze ówczesnej Litwy, postawione przed dramatycznym wyborem między stalinowskim Związkiem Radzieckim a hitlerowskimi Niemcami, wybrały współpracę z nazistami i ich tajnymi służbami. Za tę współpracę płaciła Litwa krwawą walutą: polskimi działaczami podziemnego ruchu oporu i współodpowiedzialnością za represje skierowane przeciw Polakom. O tym co z tego wynikło dla samej Litwy i relacji z Polską opowiada film, w oparciu o ustalenia polskich naukowców i nieznane dotąd dokumenty z archiwów kilku krajów. Konferencja odbędzie się 11 lipca 2016, początek o godz. 14.00 w pałacyku Lubomirskich przy pl. Żelaznej Bramy 10 w Warszawie.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 22

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl