Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

 

14 września 2016

Zdjęcia do "Dywizjonu 303"

 

Trwają zdjęcia do trzeciego odcinka naszego cyklu "Śladami Arkadego Fiedlera". Tym razem o jednej z najbardziej znanych książek pisarza "Dywizjon 303". Opowiem o kulisach jej powstawania, przedstawię ludzi, którzy w czasie wojny odbierali na terenie Polski zrzuty pierwszego wydania, odwiedzę miejsca do których podczas Bitwy o Anglię zaglądali polscy myśliwcy. Dzisiaj gościliśmy na planie filmu fabularnego o naszym słynnym dywizjonie. Zakończenie zdjęć planujemy na początek kwietnia 2017.


 

 

 

 

 

25 sierpnia 2016

Orinoko nad Wartą z Ukrainą w tle.

 

W niedzielę 28 sierpnia serdecznie zapraszamy do Muzeum - Pracowni Arkadego Fiedlera w Puszczykowie na wystawę zdjęć oraz film Sławka Malinowskiego o UAZędze na Ukrainie. To zapis wyprawy jaką we wrześniu 2015 roku odbyliśmy śladami pierwszej wyprawy i książki pisarza "Przez wiry i porohy Dniestru" z 1924 roku. Początek o godz. 16.00.


 

 

 

 

23 sierpnia 2016

"Natalia" w TVP 1.


W najbliższą niedzielę, 28 sierpnia, o godz. 7.00 TVP 1 pokaże film o jednej z najlepszych polskich tenisistek stołowych Natalii Partyce. Urodziła się bez prawego przedramienia ale dzięki sile ducha, wytrwałości i nieustępliwości przezwyciężyła słabości swego ciała. Ta piękna, niezwykła dziewczyna, wygrywała nie tylko zawody krajowe. Zdobywała najwyższe laury na mistrzostwach Europy oraz sięgnęła po tytuł mistrzyni olimpijskiej. Powtórka w TVP Sport 6 września o 8.00.

 

 

 

 

15 sierpnia 2016

Dołącz do ekipy.


Poszukujemy osoby chętnej wziąć udział w produkcji filmu dokumentalnego o tematyce związanej z Bliskim Wschodem. Wymagana gotowość wyjazdu do Turcji, Libanu, Iraku na okres miesiąca, wykształcenie związane ze stosunkami międzynarodowymi, politologią, arabistyką lub orientalistyką, znajomość języków obcych (koniecznie angielski lecz osoby ze znajomością tureckiego, arabskiego lub perskiego będą mile widziane), otwartość na świat, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole. Doświadczenie w branży filmowej nie jest wymagane, choć zakwalifikowani kandydaci będą uczestniczyć w pracy na planie. Oferujemy: udział w wielkiej przygodzie, szkolenie z technik filmowych oraz skromne wynagrodzenie (pokrywamy koszty wyjazdu i pobytu za granicą). Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na nasz adres do 21 sierpnia 2016. O zakwalifikowaniu do ekipy powiadomimy Was indywidualnymi mailami do 25 sierpnia br.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl