Leaderfilm

     Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

 

30 października 2015

OSOTT 2015

 

W piątek, 6 listopada, pierwszego dnia XXXI Ogólnopolskich Spotkań Obieżyświatów, Trampów i Turystów w hotelu Prezydenckim w Rzeszowie ok. 19.30, Sławek Malinowski przedstawi prezentację wyprawy śladami pierwszej książki Arkadego Fiedlera "Przez wiry i porohy Dniestru". Eskapada na Ukrainę trwała 2 tygodnie, a jej uczestnicy pokonali trasę z Sambora do Zaleszczyk zarówno płynąc pontonem po Dniestrze, jak i ponad 40-letnim UAZ-em z silnikiem Żuka i oponami Made in USSR.

 

 

 

 

 

 

27 października 2015

Mój Ojciec i Dęby

 

Wspólnie z Muzeum - Pracownią Literacką Arkadego Fiedlera w Puszczykowie zakończyliśmy zdjęcia do filmu "Mój Ojciec i Dęby". To pierwszy obraz z cyklu "Śladami Arkadego Fiedlera". Każdy z półgodzinnych odcinków będzie poświęcony konkretnej książce tego pisarza. Trwają prace nad: "Przez wiry i porohy Dniestru" oraz "Dywizjonem 303". Film "Mój Ojciec i Dęby" współfinansuje Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

 

 

 

 

 

 

01 października 2015 2015

"Śladami Arkadego Fiedlera w pr. I Polskiego Radia"


W sobotę (10 października 2015) w pr. I Polskiego Radia Sławomir W. Malinowski wraz z wnukiem Arkadego Fiedlera Markiem Oliwierem będzie gościem red. Sławy Bieńczyckiej. W godzinnej audycji dużo o książkach pisarza, o nim samym oraz o naszym nowym projekcie filmowym "Śladami Arkadego Fiedlera". Początek o 11.00 w ramach "Soboty z radiową jedynką". Zapraszamy przed radioodbiorniki. Będzie nam miło.

 

 

 

 

13 sierpnia 2015

Misja Skalna w Focus Historia

 

W najnowszym, wrześniowym ( 9/2015 ), numerze magazynu Focus Historia obszerny artykuł poświęcony poszukiwaniom przez Misję Skalną prof. Andrzeja Niwińskiego z Uniwersytetu Warszawskiego grobowca faraona Herhora. Tekst i zdjęcia Sławomir W. Malinowski. W wersji elektronicznej dwa spoty zapowiadające nowy film poświęcony tym wykopaliskom pt. "Zaginiony faraon".

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 21

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl