Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

15 grudnia 2014

Christa w TVP.


W sobotę (20 grudnia) o 23.35 w paśmie ogólnopolskim TVP Regionalnej będzie miała miejsce emisja filmu "Christa". To portret najlepszego polskiego twórcy komiksów Janusza Christy, autora przygód Kajtka i Koka, a później Kajka i Kokosza. Poniżej rysunek Janusza na którym z parą jego bohaterów uwiecznił również mnie (z mikrofonem, obok zaś mój operator Kazimierz Sikorski).

Pozdrawiam

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

02 grudnia 2014

Kolejne filmy w TVP.


Już w najbliższy piątek (5 grudnia) o 14.50 w paśmie ogólnopolskim TVP Regionalnej będzie miała miejsce premiera "Śladów podniebnej epopei". Sławomir W. Malinowski, posługując się przekazami historycznymi oraz archiwalnymi materiałami filmowymi w unikatowy spoób opowie historię polskiego lotnictwa czasów Bitwy o Anglię.

Natomiast dzień później, w sobotę (6 grudnia) o 14.50 również w paśmie ogólnopolskim TVP Regionalnej, premiera kolejnego naszego filmu "Reksio i inni". To historia Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej i legendarnych kreskówek jak: "Bolek i Lolek", "Reksio" czy "Przygody Błękitnego Rycerzyka".

 

 

 

 

 

05 listopada 2014

Zapraszam do Kenii.

 

Zapraszam do obejrzenia wywiadu o Kenii, jaki przeprowadziła ze mną Agnieszka Jarzębska. Ta bogato ilustrowana ujęciami filmowymi rozmowa jest zapowiedzią dziewięcioodcinkowego cyklu o Kenii, który w przyszłym roku znajdzie się na telewizyjnej antenie.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

29 października 2014

"Życie pisane podróżą" w TVP Regionalna

 

1 listopada w paśmie ogólnopolskim TVP Regionalna o 14.50 (powtórka o 23.35) nada film "Życie pisane podróżą" ukazujący sylwetkę jednego z najlepszych pisarzy i podróżników Arkadego Fiedlera. To kolejna stacja po PLANETE+, która zaprezentuje ten obraz. Są planowane emisje w pozostałych stacjach TVP.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 21

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl