Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

 

29 października 2014

"Życie pisane podróżą" w TVP Regionalna

 

1 listopada w paśmie ogólnopolskim TVP Regionalna o 14.50 (powtórka o 23.35) nada film "Życie pisane podróżą" ukazujący sylwetkę jednego z najlepszych pisarzy i podróżników Arkadego Fiedlera. To kolejna stacja po PLANETE+, która zaprezentuje ten obraz. Są planowane emisje w pozostałych stacjach TVP.

 

 

 

27 października 2014

"Droga do Londynu" w TVP Olsztyn

 

W najbliższy piątek - 31 października - o 20.05 TVP Olsztyn powtórzy "Drogę do Londynu". To film o ludziach, którzy mimo swej niepełnosprawności nie poddali się, świetnie sobie radzą w życiu, walczą nie tylko z przeciwnościami losu ale i ze swoimi słabościami, którzy w sporcie odnaleźli własne pasje i teraz spełniają swe marzenia. Obraz ten ukazuje przygotowania reprezentantów Polski w koszykówce na wózkach do igrzysk paraolimpijskich w Londynie 2012.

 

 

 

25 października 2014

Chevron na 30 jubileuszowym OSOTT.

 

"Brudna ręka Chevron'u" znalazła się w programie 30 jubileuszowych Ogólnopolskich Spotkań Obieżyświatów, Trampów i Turystów, które odbędą się 08 - 10 listopada w Rzeszowie. Reportaż Sławomira W. Malinowskiego o największej ekologicznej katastrofie świata zostanie pokazany w niedzielę o 12.40 w Centrum Kongresowym Hotelu Rzeszów.

 

 

 

15 października 2014

Świadectwa. Twarze historii.

 

Wraz z Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu przygotowaliśmy film niezwykły. O historii Elbląga od czasów międzywojennych po dzień dzisiejszy opowiadają byli mieszkańcy, których wichry historii pozbawiły dzieciństwa i Ojczyzny. Ich oceny powojennych dokonań Polaków oraz samego miasta są tym cenniejsze, że wypowiadane z perspektywy nie tylko czasu ale i miejsca w którym przyszło im teraz żyć.

 

Sławomir W. Malinowski

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl