Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

10 maja 2014

Powrót z Ekwadoru


Właśnie wróciliśmy z podróży do Ekwadoru. Przez tydzień przemierzaliśmy rejony równika zapoznając się ze skutkami jednej z największych katastrof ekologicznych i międzynarodowej akcji "Brudne ręce Chevron'u". Do Ameryki Południowej zaprosił nas ekwadorski rząd. Wkrótce premiera filmu będącego efektem tego wyjazdu.

 

 

 

13 kwietnia 2014

W Angorze


W najnowszym numerze tygodnika "Angora" (nr 15 z 13 kwietnia 2014) Tomasz Gawiński opublikował ze mną obszerny wywiad. Polecam

Sławomir W. Malinowski

 

 

18 stycznia 2014

Kolejna odsłona Misji Skalnej


Za kilka dni kolejna odsłona Misji Skalnej w Deir el-Bahari. Zbliżamy się do punktu "zero" w którym, jak przewiduje prof. Andrzej Niwiński z Uniwersytetu Warszawskiego, znajduje się wejście do grobowca faraona Herhora. To może być... Zresztą... Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam do obejrzenia wywiadu.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

08 listopada 2013

Jesteśmy na 29 OSOTT

 

10 listopada (niedziela), podczas 29 Ogólnopolskiego Spotkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT) w Rzeszowie, Sławomir Malinowski przedstawi prezentację multimedialną ukazującą historię i dotychczasowe wyniki badań Misji Skalnej prof. Andrzeja Niwińskiego w Deir el-Bahari (Teby Zachodnie-Egipt), której jest członkiem. Natomiast 11 listopada (poniedziałek) będzie miala miejsce projekcja filmu "Omdurman". Na Festiwalu Cywilizacji i Twórczości Audiowizualnej w Łodzi otrzymał główną nagrodę World Mediatravel 2009 za najlepszy film oraz - jako jedyny - nagrodę specjalną za zdjęcia.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 18 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl