Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

18 stycznia 2014

Kolejna odsłona Misji Skalnej


Za kilka dni kolejna odsłona Misji Skalnej w Deir el-Bahari. Zbliżamy się do punktu "zero" w którym, jak przewiduje prof. Andrzej Niwiński z Uniwersytetu Warszawskiego, znajduje się wejście do grobowca faraona Herhora. To może być... Zresztą... Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam do obejrzenia wywiadu.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

08 listopada 2013

Jesteśmy na 29 OSOTT

 

10 listopada (niedziela), podczas 29 Ogólnopolskiego Spotkania Obieżyświatów, Trampów i Turystów (OSOTT) w Rzeszowie, Sławomir Malinowski przedstawi prezentację multimedialną ukazującą historię i dotychczasowe wyniki badań Misji Skalnej prof. Andrzeja Niwińskiego w Deir el-Bahari (Teby Zachodnie-Egipt), której jest członkiem. Natomiast 11 listopada (poniedziałek) będzie miala miejsce projekcja filmu "Omdurman". Na Festiwalu Cywilizacji i Twórczości Audiowizualnej w Łodzi otrzymał główną nagrodę World Mediatravel 2009 za najlepszy film oraz - jako jedyny - nagrodę specjalną za zdjęcia.

 

 

 

 

05 listopada 2013

Telewizyjna premiera "Natalii"

 

W najbliższy poniedziałek, 11 listopada, o godz. 10.00 w TVP Olsztyn, będzie miała miejsce telewizyjna premiera filmu "Natalia". Następnie pokażą go pozostałe ośrodki regionalne TVP. Natomiast 1 grudnia film o Natalii Partyce zostanie zaprezentowany w Telewizji Elbląskiej, później zaś w paśmie wspólnym Vectry docierając do widzów w ponad 200 miastach Polski. W przyszłym roku antena ogólnopolska.

 

 

 

 

 

 

 

21 października 2013

Premiera dokumentu "Natalia"

 

Zapraszam na prapremierę filmu "Natalia". To historia Natalii Partyki, dziewczyny, która mimo swej ułomności, bo urodziła się bez prawego przedramienia, pokonała wszelkie przeciwności losu. Nigdy nie uznała siebie za mniej sprawną od innych, nigdy nie wymagała od innych współczucia ani specjalnych względów. Pokonała samą siebie, a później rzuciła wyzwanie światu i... zwyciężyła.

Prapremiera odbędzie się w Elblągu, w kinie Światowid" (Plac Kazimierza Jagiellończyka 1) w poniedziałek 28 października 2013 r. o godz. 18.30. Na pokazie obecna będzie także Natalia. Wstęp wolny. Zapraszam.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 23

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl