Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

17 czerwca 2014

Brudna ręka Chevron’u


Ekwador. Jedna z największych katastrof ekologicznych. Największych, choć mało znanych. Zgodnie z zapowiedzią, zamieszczamy na naszej stronie film. Po raz pierwszy w całości, ale też waga problemu ogromna.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

10 maja 2014

Powrót z Ekwadoru


Właśnie wróciliśmy z podróży do Ekwadoru. Przez tydzień przemierzaliśmy rejony równika zapoznając się ze skutkami jednej z największych katastrof ekologicznych i międzynarodowej akcji "Brudne ręce Chevron'u". Do Ameryki Południowej zaprosił nas ekwadorski rząd. Wkrótce premiera filmu będącego efektem tego wyjazdu.

 

 

 

13 kwietnia 2014

W Angorze


W najnowszym numerze tygodnika "Angora" (nr 15 z 13 kwietnia 2014) Tomasz Gawiński opublikował ze mną obszerny wywiad. Polecam

Sławomir W. Malinowski

 

 

18 stycznia 2014

Kolejna odsłona Misji Skalnej


Za kilka dni kolejna odsłona Misji Skalnej w Deir el-Bahari. Zbliżamy się do punktu "zero" w którym, jak przewiduje prof. Andrzej Niwiński z Uniwersytetu Warszawskiego, znajduje się wejście do grobowca faraona Herhora. To może być... Zresztą... Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam do obejrzenia wywiadu.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 15 z 21

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl