Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

 

13 sierpnia 2015

Misja Skalna w Focus Historia

 

W najnowszym, wrześniowym ( 9/2015 ), numerze magazynu Focus Historia obszerny artykuł poświęcony poszukiwaniom przez Misję Skalną prof. Andrzeja Niwińskiego z Uniwersytetu Warszawskiego grobowca faraona Herhora. Tekst i zdjęcia Sławomir W. Malinowski. W wersji elektronicznej dwa spoty zapowiadające nowy film poświęcony tym wykopaliskom pt. "Zaginiony faraon".

 

 

 

 

 

09 czerwca 2015

Butenko w 4K

 

Rozpoczęliśmy zdjęcia do filmu o Bohdanie Butence, wspaniałym plastyku, twórcy takich postaci jak: Gapiszon, Gucio i Cezar, autorze scenografii do spektakli telewizyjnych (m.in. do Kabaretu Starszych Panów), spektakli teatralnych oraz ilustracji do kilkuset książek dla dzieci i młodzieży. Jest to pierwszy film, który robimy w formacie 4K. Zdjęcia planujemy zakończyć w sierpniu. Poniżej zdjęcie z planu filmowego. W fotelu Wanda Chotomska, z tyłu Bohdan Butenko. Przy kamerze operator Błażej Pyrka. Z prawej niżej podpisany.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

25 kwietnia 2015

"Jezioro Drużno" tym razem w TVP


W niedzielę (3 maja 2015) o 16.00 TVP Regionalna w paśmie ogólnopolskim nada "Jezioro Drużno". To epicka opowieść o niesamowitym akwenie leżącym pod Elblągiem. Tam historia przeplata się z bogactwem natury i losami ludzi, którzy wiele lat temu związali swe życie z niezwykłym jeziorem. Powtórka o 23.05. Następne emisje w późniejszym terminie na pozostałych antenat TVP.

 

 

 

 

03 kwietnia 2015

"Reksio i inni" ponownie w TVP

 

W poniedziałek (6 kwietnia) TVP Olsztyn nada "Reksia i innych". To opowieść o fabryce snów naszego dzieciństwa - Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Powtórka o 17.30.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl