Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

27 października 2014

"Droga do Londynu" w TVP Olsztyn

 

W najbliższy piątek - 31 października - o 20.05 TVP Olsztyn powtórzy "Drogę do Londynu". To film o ludziach, którzy mimo swej niepełnosprawności nie poddali się, świetnie sobie radzą w życiu, walczą nie tylko z przeciwnościami losu ale i ze swoimi słabościami, którzy w sporcie odnaleźli własne pasje i teraz spełniają swe marzenia. Obraz ten ukazuje przygotowania reprezentantów Polski w koszykówce na wózkach do igrzysk paraolimpijskich w Londynie 2012.

 

 

 

25 października 2014

Chevron na 30 jubileuszowym OSOTT.

 

"Brudna ręka Chevron'u" znalazła się w programie 30 jubileuszowych Ogólnopolskich Spotkań Obieżyświatów, Trampów i Turystów, które odbędą się 08 - 10 listopada w Rzeszowie. Reportaż Sławomira W. Malinowskiego o największej ekologicznej katastrofie świata zostanie pokazany w niedzielę o 12.40 w Centrum Kongresowym Hotelu Rzeszów.

 

 

 

15 października 2014

Świadectwa. Twarze historii.

 

Wraz z Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu przygotowaliśmy film niezwykły. O historii Elbląga od czasów międzywojennych po dzień dzisiejszy opowiadają byli mieszkańcy, których wichry historii pozbawiły dzieciństwa i Ojczyzny. Ich oceny powojennych dokonań Polaków oraz samego miasta są tym cenniejsze, że wypowiadane z perspektywy nie tylko czasu ale i miejsca w którym przyszło im teraz żyć.

 

Sławomir W. Malinowski

 

 

04 września 2014

Prapremiera Matni - Sprawy Elbląskiej


Jutro w elbląskim Teatrze im. A Sewruka prapremiera sztuki Mirosława Dymczaka pt. Matnia. Rzecz o tzw. Sprawie Elbląskiej. W nocy z 16 na 17 lipca 1949 spłonęła hala produkcyjna nr 20 Zakładów Mechanicznych im. Gen. K. Świerczewskiego. Po pożarze, pod zarzutem sabotażu, Urząd Bezpieczeństwa aresztował ponad 100 osób. Spektakl wyreżyserował Rafał Matusz. My przygotowywaliśmy do niego multimedia.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 21

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl