Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

12 marca 2016

Po prapremierze "Mojego Ojca i Dębów".


Agnieszka Ko pisarka, która była obecna na projekcji napisała:

"Stoję sobie na końcu saloniku spowitego mrokiem. Patrzę na przesuwające się na dużym ekranie obrazy. Plastyczne i sugestywne. Do tego stopnia, że ten dokumentalny film biograficzny chłonę jak najlepszy film akcji. Film "Mój ojciec i dęby" nie bez powodu okrzyknięty został najpiękniejszą lekcją patriotyzmu".

Pani Agnieszko bardzo dziękujemy.

 

 

 

 

08 marca 2016

Prapremiera "Mojego Ojca i Dębów"

 

I doczekaliśmy się. W piątek (11 marca 2016) w Centrum Animacji Kultury w Puszczykowie (Rynek 15) będzie miała miejsce prapremiera pierwszego filmu z cyklu "Śladami Arkadego Fiedlera" pt. "Mój Ojciec i Dęby". Początek o godz. 17.00. Będą obecni synowie i wnukowie pisarza, a także realizatorzy filmu. Czekamy na Was bo to doskonała okazja by wrócić do niezapomnianych książek rozbudzających w młodości nasze marzenia, pięknego języka i tajemnic oraz bogactwa otaczającego nas świata.

 

 

 

 

 

01 marca 2016

Opolski Festiwal Podróżniczy

 

W niedzielę (06 marca 2016) na Opolskim Festiwalu Podróżniczym zaprezentuję dwa najnowsze filmy: "Mój Ojciec i Dęby" oraz "Zaginiony faraon". Początek o godz. 19.00 w Studenckim Centrum Kultury przy ul. Katowickiej 95 w Opolu. Będzie również czas na dyskusje o wspaniałych książkach Arkadego Fiedlera oraz poszukiwaniach grobowca faraona Amenhotepa I. Wstęp wolny. Zapraszam serdecznie. Będzie mi miło spotkać się z Wami.

 

 

 

 

 

 

 

15 stycznia 2016

Prapremiera "Zaginionego faraona"


W najbliższy wtorek (19 stycznia 2016) w elbląskim kinie Światowid odbędzie się prapremiera mojego najnowszego filmu "Zaginiony faraon". To historia Misji Skalnej prof. Andrzeja Niwińskiego z Uniwersytetu Warszawskiego poszukującej na półce skalnej zawieszonej 100 m. nad świątynią królowej Hatszepsut w Deir el-Bahari grobowca faraona Amenhotepa I. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny. To doskonała okazja nie tylko do poznania specyfiki naszej pracy ale i porozmawiania z niektórymi członkami naszego zespołu. W całej historii archeologii nie było misji, która pracowałaby w trudniejszych i bardziej niebezpiecznych warunkach niż nasza. Zapraszam serdecznie.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl