Strona Główna     O firmie     Referencje     O SWM     Kontakt

 

 

05 listopada 2013

Telewizyjna premiera "Natalii"

 

W najbliższy poniedziałek, 11 listopada, o godz. 10.00 w TVP Olsztyn, będzie miała miejsce telewizyjna premiera filmu "Natalia". Następnie pokażą go pozostałe ośrodki regionalne TVP. Natomiast 1 grudnia film o Natalii Partyce zostanie zaprezentowany w Telewizji Elbląskiej, później zaś w paśmie wspólnym Vectry docierając do widzów w ponad 200 miastach Polski. W przyszłym roku antena ogólnopolska.

 

 

 

 

 

 

 

21 października 2013

Premiera dokumentu "Natalia"

 

Zapraszam na prapremierę filmu "Natalia". To historia Natalii Partyki, dziewczyny, która mimo swej ułomności, bo urodziła się bez prawego przedramienia, pokonała wszelkie przeciwności losu. Nigdy nie uznała siebie za mniej sprawną od innych, nigdy nie wymagała od innych współczucia ani specjalnych względów. Pokonała samą siebie, a później rzuciła wyzwanie światu i... zwyciężyła.

Prapremiera odbędzie się w Elblągu, w kinie Światowid" (Plac Kazimierza Jagiellończyka 1) w poniedziałek 28 października 2013 r. o godz. 18.30. Na pokazie obecna będzie także Natalia. Wstęp wolny. Zapraszam.

Sławomir W. Malinowski

 

 

 

13 października 2013

Pod Wysokim Zamkiem.

 

Film "Życie pisane podróżą" w reżyserii Sławomira W. Malinowskiego, opowiadający o wybitnym podróżniku i pisarzu Arkadym Fiedlerze, został zaprezentowany jako jeden z 5 dokumentów podczas II Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich "Pod Wysokim Zamkiem". Obraz został uznany za jedną z najciekawszych polskich produkcji filmowych roku 2012. Celem przeglądu jest promocja współczesnej kultury polskiej poprzez prezentację filmów docenianych przez ekspertów, krytyków oraz publiczność. Sam przegląd wyrasta na jedną z najważniejszych w Europie Wschodniej imprez promujących współczesną polską kinematografię.

 

 

 

05 października 2013

Znowu w sercu starożytnego Egiptu

 

Przed nami kolejna odsłona Misji Skalnej prof. Andrzeja Niwińskiego. Jedziemy do Teb Zachodnich, do Deir el-Bahari, na półkę skalną zawieszoną 100 metrów nad świątynią Hatszepsut. Tym razem, naszym celem jest oczyszczenie półki z setek ton rumoszu skalnego. To pozostałości po olbrzymich głazach, które jeszcze kilka lat temu zalegały na całej powierzchni naszej koncesji. Prace mogą potrwać nawet trzy miesiące.

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 24

Wszelkie treści, zdjęcia, fragmenty filmów, etc. zamieszczone w tym portalu są chronione prawami autorskimi. Ich wykorzystanie w jakiejkowiek formie wymaga pisemnej zgody autora.

©Sławomir W. Malinowski

 

 

 

 

 

Leader Film, 82-300 Elbląg,Robotnicza 45/29, e-mail: leaderfilm@pro.onet.pl